Balet gr. 1

Dzieci 4-5 lat

Balet to propozycja dla młodych artystów w wieku 4-5 lat lubiących taniec. To zajęcia uwrażliwiające. umuzykalniające, rozwijające ruchowo i rytmicznie. Na zajęciach z wykwalifikowanym instruktorem dziecko ma okazję poznać technikę tańca klasycznego, elementy akrobatyki i gimnastyki artystycznej. Zajęcia baletu kształtują postawę ciała, uczą współpracy w grupie.

Jak mogę zapisać się na zajęcia?

Kliknij w przycisk powyżej „CHCĘ SIĘ ZAPISAĆ!”, aby zapisać się na zajęcia Baletu gr. 1. Zostaniesz przekierowany do platformy „Strefa Zajęć”, gdzie bezpośrednio możesz zapisać się na zajęcia. Na platformie „Strefa Zajęć” tworzysz swoje unikalne konto użytkownika, z którego możesz zarządzać zajęciami, opłacać je i kontrolować harmonogram. 

Czy muszę decydować się na cały rok zajęć?

Absolutnie nie! Zrezygnować z zajęć możesz w każdej chwili. Nie zobowiązują Cię z nami żadne niekorzystne umowy. 

Róża Szyc

Róża Szyc

instruktor

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, dyplomowana instruktorka gimnastyki artystycznej. Wizażystka i charakteryzatorka (Wyższa Szkoła Artystyczna w Warszawie na kierunku Malarstwo ze specjalnością charakteryzatorską – Kostium i rekwizyt sceniczny). Czynnie pracuje w zawodzie. Przez 14 lat była zawodniczką klubu UKS Pałac Młodzieży Warszawa. Posiada klasę mistrzowską oraz wiele sportowych sukcesów, między innymi mistrzostwo Polski w gimnastyce artystycznej(w układach zbiorowych).
Swoje umiejętności wykorzystuje przy projektach telewizyjnych oraz innych występach, między innymi z grupami Bell Arto oraz Art Project Ballet. Miała także okazję tańczyć na Stadionie Narodowym w trakcie ceremonii przedmeczowych,podczas Euro 2012.
Uwielbia pracę z dziećmi, w której ma już spore doświadczenie. Stawia na wszechstronny rozwój dziecka oraz wysoką jakość prowadzonych przez nią zajęć.