Teatr Muzyczny Scena, gr. 3

Młodzież w wieku 10-11 lat

Teatr Muzyczny dla młodych artystów w wieku 10-11 lat to idealna propozycja dla dzieci średniozaawansowanych i zaawansowanych, lubiących śpiew, taniec, teatr i występowanie na scenie. To zajęcia uwrażliwiające i  umuzykalniające. Zajęcia poruszają zagadnienia teatru, śpiewu i tańca. Dzieci pod opieką instruktorów przygotowują spektakl muzyczny, który prezentowany jest na dużej scenie. To czas pełen uważności na potrzeby każdego dziecka. To okazja do otwarcia i ośmielenia się przed grupą rówieśników. Teatr Muzyczny Scena gr. 3 odnosi sukcesy na czołowych festiwalach teatralnych w Polsce, a młodzi aktorzy z grupy 3 pracują jako aktorzy dubbingowi (Netflix, Canal+) oraz występują na deskach zawodowych teatrów (Teatr Roma, Teatr Kwadrat).

Jak mogę zapisać się na zajęcia?

Kliknij w przycisk powyżej „CHCĘ SIĘ ZAPISAĆ!”, aby zapisać się na zajęcia Teatru Muzycznego Scena gr. 3. Zostaniesz przekierowany do platformy „Strefa Zajęć”, gdzie bezpośrednio możesz zapisać się na zajęcia. Na platformie „Strefa Zajęć” tworzysz swoje unikalne konto użytkownika, z którego możesz zarządzać zajęciami, opłacać je i kontrolować harmonogram. 

Czy muszę decydować się na cały rok zajęć?

Absolutnie nie! Zrezygnować z zajęć możesz w każdej chwili. Nie zobowiązują Cię z nami żadne niekorzystne umowy. 

Moje dziecko nigdy nie uczęszczało na podobne zajęcia. Czy może dołączyć do grupy?

Oczywiście 🙂 Dzięki wypracowanym przez nas metodom pracy z dziećmi na różnym poziomie zaawansowania – zapraszamy do tej grupy również początkujących uczestników z artystycznymi umiejętnościami 🙂

Jak wyglądają zajęcia?

Zajęcia teatralne dla dzieci to fantastyczna forma wszechstronnego rozwoju. Dzieci pod okiem instruktora pracują nad spektaklem muzycznym. Uczą się elementarnych zadań aktorskich, uczą się śpiewać, tańczyć, umuzykalniają się. Praca w kameralnej grupie pozwala im się otworzyć i ośmielić. To idealna propozycja dla dzieci i młodzieży, dla której teatr i muzyka to pasja 🙂

Renata Struzik

Renata Struzik

instruktor i reżyser Teatru Muzycznego Scena gr. 3

Absolwentka Akademii Muzycznej F. Chopina w Warszawie na wydziale Edukacji Muzycznej oraz Akademii Sztuk Teatralnych im. S. Wyspiańskiego w Krakowie (filia we Wrocławiu) na wydziale Reżyserii Teatrów Dzieci i Młodzieży. Pedagog, reżyser, instruktor teatralny, nauczyciel muzyki, scenarzysta. Posiada ponad 30 letnie doświadczenie w pracy artystycznej z dziećmi i młodzieżą. Jej podopieczni osiągają najwyższe nagrody na ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach teatralnych i muzycznych. W pracy stawia na indywidualne podejście do każdego dziecka oraz dobrą atmosferę podczas zajęć. W czasie wolnym poświęca się pasji fotograficznej. Prywatnie Mama i Babcia. 

Agata Struzik-Nawrocka

Agata Struzik-Nawrocka

instruktor wokalny Teatru Muzycznego Scena gr. 3

Wokalistka, skrzypaczka, trener wokalny oraz konsultant kryzysowy. Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego F. Chopina w Warszawie na wydziale instrumentalnym. Ukończyła również Szkołę Piosenki Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego w Warszawie, Międzywydziałowe Studium Pedagogiczne na Uniwersytecie Muzycznym oraz Instytut Pozytywnej Terapii Kryzysu. Jako trener wokalny pracuje od 12 lat. Jako chórzystka i skrzypaczka współpracowała z artystami takimi jak: Halina Mlynkova, Magdalena Tul, Monika Urlik, Maleo Reggae Rockers, Tomasz Szymuś Orchestra, Marika, Kasia Moś, Natalia Kukulska. W pracy z dziećmi i młodzieżą ceni sobie indywidualne dopasowanie metod nauczania. Wielka pasjonatka pracy pedagogicznej. Jej podopieczni zdobywają nagrody na ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach piosenki. Jest autorką scenariuszy spektakli i widowisk muzycznych. Prywatnie Mama 5-letniego Zbyszka.

Dlaczego polecamy teatr dla dzieci w wieku 11-14 lat?

Wszechstronnie rozwija

Zajęcia teatralne to nie tylko nauka ról w spektaklu. To wszechstronny rozwój dziecka. Dzięki zajęciom teatralnym w Scenie, maluch rozwinie się w muzycznie, rytmicznie i teatralnie. Będzie uczył się piosenek, tańca, tekstów. Polepszy swoją dykcję i pracę z oddechem.

Otwiera i ośmiela

Zajęcia teatralne to idealna okazja, aby popracować nad pewnością siebie i otwartością. Praca pod okiem wykwalifikowanego instruktora-pedagoga i przygotowywanie się do występów pomaga otworzyć się najmłodszym artystom w bezpiecznej przestrzeni i miłej atmosferze.

Pobudza kreatywność

Bardzo ważnym elementem pracy teatralnej jest pobudzanie kreatywności u każdego dziecka.

Uwrażliwia

Obcowanie z dźwiękami, wartościową literaturą, piosenkami to ważny element uwrażliwiania młodej osoby na sztukę. Dla nas ważne są wartości i proponowanie dziecku wartościowych treści.

Poznaj naszych aktorów!