NASZE SUKCESY

 

Sukcesy w Sezonie Artystycznym 2017/2018:

 

  • Zofia Wrzosek i monodram “Kluseczka, czyli niech mnie ktoś pokocha”, III NAGRODA, VII Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych w Suwałkach.
  • Joanna Polkowska – GRAND PRIX, VII Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej ,,Piosenka jest dobra na wszystko”
  • Joanna Polkowska – I MIEJSCE, VII Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej ,,Piosenka jest dobra na wszystko”
  • Zuzanna Lietz – III NAGRODA, 26. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki „Piosenkobranie” w Opolu
  • Teatr Muzyczny Scena, spektakl “SZACHRAJSTWA” II MIEJSCE na XXIX Ogólnopolskim Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży “HECA 2018”
  • Teatr Chmur, spektakl “SZAFA” I MIEJSCE na XXIX Ogólnopolskim Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży “HECA 2018”
  • Zuzanna Lietz – I NAGRODA podczas 1. Wojewódzkiego Konkursu „Piosenki naszych Rodziow”
  • Patrycja Witkowska -III NAGRODA podczas Konkursu Piosenki Agnieszki Osieckiej
  • Maja Młodzińska – I MIEJSCE na 6. Warszawskim Festiwalu Piosenki Francuskojęzycznej FrankoFonia 2018
  • Maja Młodzińska – WYRÓŻNIENIE, 39. Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie
  • Aleksandra Samburska – III MIEJSCE, XIV Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki i Poezji Obcojęzycznej Szkół Podstawowych.
  • Zofia Wrzosek i monodram „Kluseczka, czyli niech mnie ktoś pokocha” I MIEJSCE, 16. Międzynarodowy Festiwal Kultury Dziecięcej w kategorii Teatr
  • Maja Młodzińska – I MIEJSCE, podczas III Turnieju Wypowiedzi Satyrycznej o Laur Wiecha w Teatrze RAMPA
  • Kacper Szmelkowski -III NAGRODA podczas II Warszawskiego Festiwalu Wokalnego „Wiślane Impresje”
  • Zuzanna Mazur -III NAGRODA podczas Dzielnicowego Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej
  • Nikola Woźnica – NAGRODA SPECJALNA za najlepsze wykonanie piosenki polskiej podczas XII Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Artystycznej “Kulturomaniak 2018” w kat. Spiew,
  • Monika Cichocka – II NAGRODA podczas XII Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Artystycznej “Kulturomaniak 2018” w kat. Spiew,
  • Szymon Martuś – II NAGRODA podczas XII Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Artystycznej “Kulturomaniak 2018” w kat. Spiew,
  • Nikola Woźnica – III NAGRODA podczas XII Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Artystycznej “Kulturomaniak 2018” w kat. Spiew,
  • Alicja Mirosz – III NAGRODA podczas XII Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Artystycznej “Kulturomaniak 2018” w kat. Spiew, przedszkola i klasy 0.
  • Magdalena Księżycka – I MIEJSCE na Konkursie Piosenki Młodzieżowej, Warszawa 2018 (kat.solisci).
  • Larysa Borowiecka – III NAGRODA, Miejski Konkurs Talentów
  • Teatr Muzyczny Scena (gr. 1 i 2) NOMINACJA do XXIX Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych HECA 2018 w Płocku.
  • Teatr Muzyczny Scena (gr. 1 i 2) spektakl “SZACHRAJSTWA” –  I MIEJSCE -na Wiosennych Konfrontacjach Artystycznych “Melpomena w szkolnej ławce”
  • Nikola Kłosowska – WYRÓŻNIENIE – VII Mazowiecki Festiwal Piosenki Fundacji „Młodzi Artyści”
  • Teatr Chmur – NOMINACJA do XXIX Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych HECA 2018
  • Teatr Chmur i spektakl “SZAFA” – I MIEJSCE w Warszawskim Festiwalu Młodych
  • Julia Wasilewska – NAGRODA AKTORSKA – na XIX Festiwalu Małych Form Teatralnych
  • Julia Wasilewska i spektakl “Jaskółka” – GRAND PRIX XIX na Festiwalu Małych Form Teatralnych
  • Julia Kotarska – Rekosz – NAGRODA ZA SCENARIUSZ AUTORSKI na XIX Festiwalu Małych Form Teatralnych
  • Zofia Wrzosek – NAGRODA AKTORSKA na XIX Festiwalu Małych Form Teatralnych:
  • Zofia Wrzosek i monodram “Kluseczka, czyli niech mnie ktoś pokocha” – I MIEJSCE na XIX Festiwalu Małych Form Teatralnych:
  • Zofia Szwsjkowska – II MIEJSCE 41. Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka” (etap dzielnicowy)
  • Maja Młodzińska – I MIEJSCE 41. Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka” (etap dzielnicowy)
  • Zofia Wrzosek i Maja Młodzińska (duet) – I MIEJSCE XVII Mazowieckiego Festiwalu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Asteriada 2018
  • Maja Młodzińska – I MIEJSCE XVII Mazowieckiego Festiwalu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Asteriada 2018
  • Nikola Kłosowska – II MIEJSCE XVII Mazowieckiego Festiwalu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Asteriada 2018
  • Lena Kulczycka – LAUREATKA miejskich eliminacji do 41 Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka
  • Zofia Wrzosek – monodram “Kluseczka, czyli niech mnie ktoś pokocha – NOMINACJA do XII Spotkań Mistrzów Teatru w Europejskim Centrum Bajki w Pacanowie
  • Teatr Scena Chmur – Spektakl “KRÓLOWA WEB” – NOMINACJA do XII Spotkań Mistrzów Teatru w Europejskim Centrum Bajki w Pacanowie
  • Zuzanna Mazur – III MIEJSCE 41. Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka” (etap dzielnicowy)
  • Maja Młodzińska – NOMINACJA do Międzynarodowego Festiwalu Piosenki we Włoszech
  • Nikola Woźnica – WYRÓŻNIENIE, XXVIII Międzynarodowy Festiwal Piosenki „Super Mikrofon Radia Jard” w Białymstoku
  • Maja Młodzińska – WYRÓŻNIENIE -XXVIII Międzynarodowy Festiwal Piosenki „Super Mikrofon Radia Jard” w Białymstoku
  • Zofia Wrzosek – I MIEJSCE 41. Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka” (etap dzielnicowy)
  • Magdalena Księżycka – WYRÓŻNIENIE, II Konkurs Wokalny “Piosenki z ekranu”
  • Zuzanna Lietz – III MIEJSCE, II Konkurs Wokalny “Piosenki z ekranu”
  • Kacper Szmelkowski – II MIEJSCE, II Konkurs Wokalny “Piosenki z ekranu”
  • Wiktoria Marchel – WYRÓŻNIENIE, II Konkurs Wokalny “Piosenki z ekranu”
  • Maja Młodzińska – II MIEJSCE, II Konkurs Wokalny “Piosenki z ekranu”
  • Nikola Woźnica – I MIEJSCE, II Konkurs Wokalny „Piosenki z ekranu”
  • Zuzanna Lietz – FINALISTKA V Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych w Krakowie
  • Alicja Mirosz – II MIEJSCE – Przegląd Kolęd
  • Natasza Lorenc – II MIEJSCE – Świąteczny Konkurs Kolęd
  • Aleksandra Żaboklicka – I MIEJSCE -Świąteczny Konkurs Kolęd
  • Zuzanna Lietz – WYRÓŻNIENIE – Konkurs Talentów “The Voice of Wawer”
  • Zuzanna Lietz – FINALISTKA XIV Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Europejskiej „Nutka Poliglotka”
  • Monika Cichocka – FINALISTKA XIV Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Europejskiej „Nutka Poliglotka”
  • Joanna Polkowska – FINALISTKA XIV Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Europejskiej „Nutka Poliglotka”
  • Aleksandra Kozłowska – FINALISTKA  XIV Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Europejskiej „Nutka Poliglotka”
  • Zofia Szwajkowska – WYRÓŻNIENIE – V Przegląd Patriotyczny
  • Alicja Mirosz – I MIEJSCE – V Przegląd Patriotyczny
  • Zofia Wrzosek – II MIEJSCE – IV Przegląd Piosenki Znanej i Nieznanej (4-6)
  • Maja Młodzińska – I MIEJSCE – IV Przegląd Piosenki Znanej i Nieznanej (kat. 4-6)
  • Monika Cichocka – I MIEJSCE – IV Przegląd Piosenki Znanej i Nieznanej (Kat. dorośli)
  • Nina Falana – II MIEJSCE – IV Przegląd Piosenki Znanej i Nieznanej (kat. dorośli)
  • Alicja Mirosz – II MIEJSCE – IV Przegląd Piosenki Znanej i Nieznanej (kat. klasy 1-3)
  • Zuzanna Lietz – II MIEJSCE – IV Przegląd Piosenki Znanej i Nieznanej (kat. 7 i gimnazjum)
  • Nikola Kłosowska – I MIEJSCE – IV Przegląd Piosenki Znanej i Nieznanej (kat. 1-3)
  • Larysa Borowiecka –  Stypendium i Wyróżnienie za osiągnięcia artystyczne oraz uznanie za reprezentowanie swojego miasta na wielu festiwalach i konkursach