Nauka gry na instrumentach

PIANINO/SAKSOFON/KLARNET

Nauka gry na pianinie, saksofonie lub klarnecie to propozycja dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Lekcje gry to okazja do wszechstronnego rozwoju, nauki koncentracji i  umuzykalnienia. Na zajęciach uczeń pod okiem wykwalifikowanego instruktora nauczy się techniki gry, pozna nuty, wartości rytmiczne, będzie pracował nad wybranymi utworami oraz będzie miał okazję do występów na scenie. To czas pełen muzycznej przyjemności. Zapraszamy na lekcje gry na pianinie, saksofonie lub klarnecie. 

Jak mogę zapisać się na zajęcia?

Kliknij w przycisk powyżej „CHCĘ SIĘ ZAPISAĆ!”, aby wypełnić formularz zapisu. Jeżeli wolisz jednak bezpośredni kontakt z instruktorem, zadzwoń i umów się na lekcje osobiście. Pan Tomasz Struzik – instruktor – udzieli Ci wszystkich niezbędnych informacji. nr. tel: 606 208 110

Czy muszę decydować się na cały rok zajęć?

Absolutnie nie! Zrezygnować z zajęć możesz w każdej chwili. Nie zobowiązują Cię z nami żadne niekorzystne umowy. Zachęcamy do zapoznania się z naszym regulaminem zajęć, dostępnym TUTAJ. 

Tomasz Struzik

Tomasz Struzik

instruktor nauki gry na pianinie, saksofonie i klarnecie

Absolwent Akademii Muzycznych w Warszawie i we Wrocławiu. Kompozytor, dyrygent, autor tekstów i aranżer muzyczny. Założyciel Centrum Artystycznego Scena. Współpracuje z teatrami, wydawnictwami i orkiestrami. Współtwórca spektakli, widowisk muzycznych i koncertów dla dorosłych. Jego piosenki emitowane są w TVP S.A i PR S.A. Jest autorem muzyki do spektakli i widowisk. Również dla dzieci. Współpracuje z wydawnictwami pedagogicznymi (WSiP, Nowa Era, Twój Styl, Kamea) jako autor piosenek i aranżacji do podręczników i płyt dla szkół. Zasiada w komisjach i jury konkursowych festiwali i przeglądów artystycznych. Laureat wielu nagród za twórczość własną jak również za przygotowanie spektakli wykonywanych przez małych i dużych artystów. Stypendysta Ministra Kultury i Dzidzictwa Narodowego. Prywatnie Tata i Dziadek, pasjonat żeglarstwa.