„Od lat mam ogromną przyjemność pracować nad wokalem w Scenie. Pani Agata Struzik – Nawrocka, która wzięła mnie pod swoje skrzydła, bardzo świadomie prowadzi mój głos, łącząc fachowość z luzem – co tworzy wyjątkową atmosferę pracy. Regularnie wychodzę z zajęć z dawką wartościowej wiedzy. Czuję, że przepiękna, cenna muzyka, w której świecie Scena mnie wychowała, wpłynęła nie tylko na śpiew, ale na to jaki jestem na co dzień.”

Michał

uczestnik zajęc wokalnych

„Jest takie miejsce na ziemi, gdzie dzieci dostają skrzydeł. To Centrum Artystyczne Scena. To tu, dzieci przy wspaniałym wsparciu fantastycznych dorosłych, mogą szlifować swoje talenty. To tu, dowiadują się,że ich wrażliwość jest jedyną i niepowtarzalna i dobrze,że jest! To tu mają szansę na rozwój,występ przed publicznością oraz na podnoszenie świadomości jak są doskonali w tym co robią. A wszystko przy ogromnym wsparciu i zrozumieniu indywidualnych potrzeb każdego uczestnika zajęć. Cieszę się,że moja córka trafiła pod opiekę artystyczna takich KOBIET – Pani Renaty i Pani Agaty. I dzięki nim, przy ogromnym ICH zaangażowaniu, z dnia na dzień, staje się lepszą i pewniejszą w tym,co kocha najbardziej na świecie. „Sceno” jak dobrze,że jesteś!”

Pani Jagna

Mama Tosi

„Chodzę na zajęcia aktorskie i wokalne do Sceny od 5 roku życia. Za każdym razem uczę się czegoś nowego. Występuję w różnych konkursach, wyjeżdzam na Obozy ze Sceną i zawsze czuję się na nich świetnie. W Scenie poznałam wiele fajnych osób, które są teraz moimi najlepszymi przyjaciółmi. Polecam Scenę wszystkim osobom z całego serduszka!”

Nikola, lat 13

uczestniczka zajęć Teatru Muzycznego Scena gr.3 oraz zajęć wokalnych

„Lekcje śpiewu z panią Agatą to czas, którego moja córka oczekuje z radością. To właściwie nie lekcja a spotkanie, słowo „lekcja” za bardzo kojarzy mi się z autorytarnym nauczaniem. A zajęcia z panią Agatą to właśnie spotkanie, rozmowa, wsłuchanie się w potrzeby ucznia, a praca wychodzi naturalnie w przyjaznej atmosferze pomiędzy tym wszystkim. Moja córka rozwija swoje umiejętności wokalne przy okazji wzmacniając poczucie własnej wartości, samoświadomości, świadomości swojego ciała. Z przyjemnością obserwuję jej rozwój i obie nie możemy doczekać się kolejnego roku pod opiekuńczymi skrzydłami pani Agaty. Oto kilka słów od mojej córki: Na zajęciach jest bardzo przyjemna atmosfera, pani Agatka bardzo pomogła mi się rozwinąć w kwestii śpiewania. Z przyjemnością będę kontynuować naszą współpracę.”

Pani Ewa

Mama Ani, uczennicy sekcji piosenki

„Nasze dzieciaki na wyjazd ze Sceną czekają cały rok a jak wracają to już w samochodzie słyszę, że za rok jadą na pewno! To z tych wyjazdów mają najwięcej wspomnień, opowieści i przeżyć, które zostaną z nimi przez całe życie. Klimat jest niepowtarzalny! Tak samo jak kadra – z wielkim sercem, troską i niespotykanym podejściem do dzieci. Każde dziecko czuje się tam dobrze i w tym tkwi chyba sekret wyjazdów ze Sceną.”

Pani Anna

Mama Heli i Antka

„Jestem wieloletnią uczennicą zajęć wokalnych w Scenie i zdecydowanie był to totalny strzał w dziesiątkę! Nie mogłam trafić lepiej. Rodzinna atmosfera, a podejście instruktorów do uczniów bardzo profesjonalne i troskliwe. Z miesiąca na miesiąc widzę kolejne pozytywne zmiany w moim głosie. Coś niesamowitego! ❤️

Wiktoria, lat 19

uczennica sekcji piosenki

Scena to najlepsze miejsce. Chodzę tam około 10 lat na wokal i jestem zachwycona. Śpiewam u Pani Agaty Struzik- Nawrockiej i gdybym miała polecać komukolwiek miejsce i osobę, u której miałby zaczynać to polecam scenę i Panią Agatke! Zajęcia prowadzone są w super atmosferze, jest dużo wsparcia i zajęcia są prowadzone bardzo rzetelnie. Efekty pracy z Panią Agatą były widoczne z każdym tygodniem. Organizowane jest wiele koncertów, a sami wokaliści jeżdżą na wiele festiwali. Na fb sceny można zobaczyć jak wiele podopiecznych Agaty wraca z mnóstwem nagród z festiwali i konkursów wiec polecam bardzooo bo warto ☺️

Ula, lat 18

uczennica sekcji piosenki

„Wyjazdy ze Sceną są jedyne w swoim rodzaju, to naprawdę wyjątkowe przeżycie dla dzieci i dla rodziców. Dzieciaki wracają z uśmiechem na buziach, i od razu pytają kiedy następny wyjazd. Kadra jest cudowna, podejście do dzieci indywidualne, troskliwe, i jednocześnie z mądrym przekazem. Opowieści dzieci po wyjeździe nas osobiście wzruszyły, rozbawiły i utwierdziły w przekonaniu że to najlepsze, co mogło się przydarzyć naszym dzieciom.”

Anna

mama Oli i Tymona

„Scena jest świetnym miejscem dla rozwoju talentów. Uwielbiam lekcje śpiewu na które uczęszczam i zawsze wychodzę z nich z lepszym humorem a przede wszystkim z nową wiedzą. Praca nad utworami i ich interpretacją razem z Panią Agatą sprawia, że poszerzam swoje muzyczne horyzonty jak i rozwijam swoją wrażliwość artystyczną.”

Natalia

Uczennica sekcji piosenki