Instruktorzy:
Agata Struzik-Nawrocka – Wokalistka i skrzypaczka (Uniwersytet Muzyczny F.Chopina w Warszawie, Szkoła Piosenki Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego, Międzywydziałowe Studium Pedagogiczne). Trener wokalny. W latach 2014-2016 trener wokalny w Szkole Piosenki Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Glowackiego. Aktualnie prowadzi własną klasę śpiewu w Centrum Artystycznym Scena.
Laureatka ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów wokalnych (m.in. I nagroda na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Artystycznej w Lublinie, III nagroda na 48. Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie, I nagroda na Ogólnopolskim Festiwalu Poezji Śpiewanej w Kędzierzynie-Koźlu, III nagroda – Festiwal Piosenki i Ballady Filmowej w Toruniu, II nagroda na Ogólnopolskim Festiwalu im. J. Kofty w Warszawie, i inne).
Współpracowała z artystami scen polskich: Haliną Młynkovą, Magdaleną Tul, Tomasz Szymuś Orchestra, Maleo Reggae Rockers, TVP 1, TVP Polonia, Master Film oraz Canal + nagrywając programy dziecięce oraz dubbingując filmy i programy zagraniczne.
Czynnie występuje na scenach polskich i zagranicznych uczestnicząc w koncertach, projektach i widowiskach muzyki klasycznej oraz rozrywkowej. Jako wokalistka współpracowowała z Orkiestrą Symfoniczną im. K. Namysłowskiego w Zamościu biorąc udział w musicalu Marka Grechuty pt. „Szalona Lokomotywa” oraz z wydawnictwami podręczników szkolnych nagrywając piosenki dziecięce. Jest stypendystką Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci w kategorii „muzyka”, Young Tallents Connect oraz Stringtime NiederRhein.
Martyna Ciok-Rycak – Absolwentka Szkoły Muzycznej I stopnia w Ostrołęce na skrzypcach oraz Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Fryderyka Chopina w Warszawie na wydziale wokalnym, sekcja piosenki.
Była finalistką muzycznego programu telewizyjnego „Śpiewaj i Walcz”. Występowała na 47 Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w koncercie Debiuty 2010 r, a także była uczestniczką programu „The voice of Poland” w drużynie Andrzeja Piasecznego.
Od 2012 roku pracuje w Filharmonii Narodowej w Warszawie jako solistka rozrywkowa.
W 2017 roku obroniła licencjat z wokalistyki estradowej na Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi.
Półfinalistka 9 edycji programu „Mam Talent” w TVN.
Katarzyna Rychlik – wokalistka. Absolwentka Szkoły Piosenki Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego oraz uczennica Wydziału Wokalno-Estradowego Szkoły Muzycznej II stopnia im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Ukończyła I stopień Szkoły Muzycznej w klasie fortepianu i fletu poprzecznego. Od wielu lat prowadzi zajęcia umuzykalniające i wokalne z dziećmi. Pracowała pod okiem wybitnych specjalistów m.in. Anny Serafińskiej, Elżbiety Zapendowskiej czy Grażyny Łobaszewskiej.
Ponadto ukończyła psychologię na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie.
Monika Nowotyńska –

Agata Grześkiewicz – Wokalistka, absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Brodnicy, w klasie fortepianu.
Uczestniczka takich programów telewizyjnych jak „Szansa na Sukces”, czy „Bitwa na głosy”.
Laureatka wielu festiwali i przeglądów piosenki literackiej, m.in.:
– Nagroda Główna Prezydenta Miasta Torunia im. Krzysztofa-Komedy Trzcińskiego V Festiwalu Piosenki i Ballady Filmowej w Toruniu
– II miejsce na 50. Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie
– Grand Prix XII Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Aktorskiej „Reflektor” w Koszalinie
– Wyróżnienie w Finale XV edycji Konkursu „Pamiętajmy o Osieckiej” w Warszawie
Na stałe współpracuje z Teatrem Piosenki, założonym przez nieżyjącego już Romana Kołakowskiego („Opera matematyczna”, „Imiona wolności”, „Na rogu świata i nie skończoności”, „Sztandary niepodległości”, „Promieniowanie Ojcostwa”, „Piosenki ze starej pasieki – Jan Krzysztof Kelus” i inne spektakle, koncerty i projekty telewizyjne).
Jako solistka ma także na koncie współpracę z Bogusławem Sobczukiem („W czasie tej jednej piosenki” wystawiane w trakcie 47. Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie, czy „Piosenka Aktorska … i inne demony” zagrane podczas 35. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu). Współpracowała także z Jerzym Satanowskim i Janem Poprawą. Jako wokalistka współpracowała także z Zamojską Orkiestrą Symfoniczną im. Karola Namysłowskiego.
Wraz z pianistą i kompozytorem, Michałem K. Zawadzkim stworzyła kilka recitali: autorski „Pejzaże moje”, „Sama sobie napiszę tę rolę” czy „Na chwilę przed odlotem”, zaś współpraca z klawesynistą, pianistą i kompozytorem – Stanisławem Łopuszyńskim – zaowocowała programem „Te kartki były kiedyś białe…”.