Teatr Muzyczny 1. Piętro gr. 2 (13-15 lat)

Teatr Muzyczny 1. Piętro (gr. 2)  to propozycja dla młodzieży od 13 roku życia, chcącej kształcić się w kierunku sztuki teatru, tańca i śpiewu. Na zajęciach, pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, młodzież tworzy spektakle słowno-muzyczne, ucząc się podstaw dramy, plastyki ruchu, dykcji, emisji głosu, impostacji, tańca, ruchu scenicznego.

Teatr Muzyczny 1,Piętro, to coś więcej niż zwykłe zajęcia. To grupa zżytych ze sobą osób, tworzących na scenie wspólną całość.

Od tego roku, oprócz regularnych zajęć z naszymi instruktorami, chcemy zaproponować naszym podopiecznym cyklicznewarsztaty z uznanymi Aktorami, wykładowcami Akademii Teatralnej, które dodatkowo rozwiną naszych Młodych Aktorów. O terminy i sylwetkach Wykładowców będziemy informować na bieżąco

ZAPISZ SIĘ ONLINE (Strefa Zajęć) NA NOWY SEZON 2021/2022!

Tryb zajęć:

120 min. teatr, 60 min. śpiew, 60 min. choreografia

Godzina i termin zajęć:

Soboty, godz. 12.30-16.30

  • ŚPIEW 12.30-13.30
  • TEATR 14.30-16.30
  • TANIEC 16.30-17.30

 

Cena zajęc: 320 zł /mc

 

Instruktorzy: 

Zuzanna Zazulin – Aktorka, Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi (2015r.) Aktorka i wokalistka. Współpracuje z wybitnymi pracy z postaciami z dziedziny sztuki filmowej m.in.: Ewą Braun, Filipem Bajonem, Mariuszem Grzegorzkiem. Jest laureatką Pierwszej Nagrody Żeńskiej na „Festivalul International Al Scolilor De Teatru Suceava”, Suczawa, Rumunia, za rolę w spektaklu „Gory i Gorgos” na podst. „II wojny czeczeńskiej” Anny Politkowskiej, reż. Marcin Brzozowski.
Obecnie można ją zobacyć na deskach Teatru Capitol, Teatru Rampa i Teatru Roma w spektaklach „Wanna Archimedesa”, „Babacia mówi pa, pa”, Mały Książe”, „Alicja w Krainie czarów”.

 

 

 

 

Agata Struzik-Nawrocka – Wokalistka i skrzypaczka (Uniwersytet Muzyczny F.Chopina w Warszawie, Szkoła Piosenki Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego, Międzywydziałowe Studium Pedagogiczne). Trener wokalny. W latach 2014-2016 trener wokalny w Szkole Piosenki Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Glowackiego. Aktualnie prowadzi własną klasę śpiewu w Centrum Artystycznym Scena.

Laureatka ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów wokalnych (m.in. I nagroda na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Artystycznej w Lublinie, III nagroda na 48. Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie, I nagroda na Ogólnopolskim Festiwalu Poezji Śpiewanej w Kędzierzynie-Koźlu, III nagroda – Festiwal Piosenki i Ballady Filmowej w Toruniu, II nagroda na Ogólnopolskim Festiwalu im. J. Kofty w Warszawie, i inne).

Współpracuje z artystami scen polskich: Haliną Młynkovą, Magdaleną Tul, Tomasz Szymuś Orchestra, Maleo Reggae Rockers, TVP 1, TVP Polonia, Master Film oraz Canal + nagrywając programy dziecięce oraz dubbingując filmy i programy zagraniczne.

Czynnie występuje na scenach polskich i zagranicznych uczestnicząc w koncertach, projektach i widowiskach muzyki klasycznej oraz rozrywkowej. Jako wokalistka współpracowowała z Orkiestrą Symfoniczną im. K. Namysłowskiego w Zamościu biorąc udział w musicalu Marka Grechuty pt. „Szalona Lokomotywa” oraz z wydawnictwami podręczników szkolnych nagrywając piosenki dziecięce. Jest stypendystką Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci w kategorii „muzyka”, Young Tallents Connect oraz Stringtime NiederRhein.

poznajcie naszych instruktorów: