Teatr Muzyczny Scena gr. 2 (7-10 lat)

*kontynuacja gr. 1 z sezonu 2020/2021″

Dzień i godzina zajęć: czwartki, 16.30-18.30 (60 min śpiew, 60 min teatr)

Wiek uczestników: 7-10 lat

cena zajęć: 230 zł/mc

ZAPISZ SIĘ ONLINE (Strefa Zajęć) NA NOWY SEZON 2021/2022

 

Teatr Muzyczny Scena (grupa 2), to propozycja dla Młodych Artystów, chcących rozwijać się w kierunku teatralnym, wokalnym i tanecznym.
Zajęcia są dla początkujących i średniozaawansowanych młodych aktorów w wieku 7-10 lat.
Na zajęciach, dzieci pracując pod okiem wykwalifikowanych instruktorow, kształcić się w dziecinie teatru, tańca i śpiewu, wspólnie tworząc spektakle muzyczne.
Podsumowaniem pracy jest premiera spektaklu na dużej scenie oraz udziały w festiwalach teatrów dzieci i młodzieży.

 

Instruktorzy:

Renata Struzik – Absolwentka Akademia Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie na wydziale Edukacji Muzycznej. Ukończyła oraz Podyplomowe Studium im. Carla Orffa w Warszawie. Założycielka Centrum Artystycznego Scena.
Z TVP1, TV Polsat, WSiP, Nowa Era, Kamea i Twój Styl.
Jako instruktor zajęć muzycznych i muzyczno – teatralnych ma na koncie kilkadziesiąt nagród nagrody zdobytych wraz ze swoimiymi na ogólnopolskich i dzielnicowych przeglądach dziecięcych i młodzieżowych.
W 2010 roku roku odznaczona przez Ministerstwo Edukacji Narodowej “MedalEm Komisji Edukacji Narodowej” za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania.

 

Agata Struzik-Nawrocka (Śpiew) – Wokalistka i skrzypaczka (Uniwersytet Muzyczny F.Chopina w Warszawie, Szkoła Piosenki Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego, Międzywydziałowe Studium Pedagogiczne). Trener wokalny. W latach 2014-2016 trener wokalny w Szkole Piosenki Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego. Aktualnie prowadzi własną klasę śpiewu w Centrum Artystycznym Scena.

Laureatka konkursumiędzynarodowych m.in. I nagroda na Ogólnopolskim Festiwalu Artystycznej w Lublinie, III nagroda na 48. Studenckim Festiwal w Krakowie, I nagroda na Ogólnopolskim Festiwalu Poezji Śpiewanej w Kędzierzynie-Koźlu, III nagroda – Festiwal Piosenki i Ballady Filmowej w Toruniu, II nagroda na Ogólnopolska Festiwal im. J. Kofty w Warszawie, i inne).

Z artystami scen polskich: Haliną Młynkovą, Magdaleną Tul, Tomasz Szymuś Orchestra, Maleo Reggae Rockers, TVP 1, TVP Polonia, Master Film oraz Canal + nagrywanie programów dziecięce oraz dubbing filmów i programy zagraniczne.

Czynnie występuje na scenach polskich i zagranicznych w koncertach, projektach i widowiskach muzyki klasycznej i rozrywkowej. wokalista Jakoka współpracowowała z Orkiestrą Symfoniczną im. K. Namysłowskiego w Zamościu w musicalu Marka Grechuty pt. “Szalona Lokomotywa” oraz z wydawnictwami podręczników szkolnych nagrywanych piosenki dziecięce. Jest stypendystką Krajowy Funduszu na Rzecz Dzieci w kategorii “muzyka”, Young Tallents Connect oraz Stringtime NiederRhein.

 

fot. Aneta Głowicka, Adka Photography, Arek Nawrocki