!!! Zapisy online na zajęcia na NOWY SEZON 2021/2022 !!!

ZAPISY NA ZAJĘCIA GRUPOWE:

  1. W sezonie artystycznym 2021/2022, rejestracja na zajęcia grupowe odbywa się poprzez system Strefa Zajęć. Jest to ułatwienie zarówno dla Państwa, jak i dla nas, ponieważ dzięki systemowi, będziecie mieć Państwo pełen wgląd w swoje płatności.
  2. Aby zapisać się na zajęcia grupowe (Teatr Muzyczny Scena, Scena Malucha, Teatr Muzyczny 1.Piętro, Balet i Akrobatyka), należy dokonać rejestracji na portalu, klikając w link: Strefa Zajęć. -zapisz się na zajęcia.
  3. Kliknij w wybraną sekcję i dokonaj rejestracji. Tworząc swój profil w Strefie Zajęć, będziesz mógł z każdego miejsca na świecie zarządzać swoim panelem zajęć – dokonywać płatności online (PayU), mieć podgląd na wpłacone raty, zaległości oraz informacje o zajęciach. (*płatności PayU zostaną uruchomione wraz ze startem zajęć)
  4. Nie martw się, że Twoje zgłoszenie wpadło na listę rezerwową – każde zgłoszenie potwierdzamy ręcznie – to normalna procedura 🙂

ZAPISY NA ZAJĘCIA INDYWIDUALNE:

    1. Aby zapisać się na zajęcia indywidualne, zapraszamy do wypełnienia formularza online. Najprostszą formą rezerwacji miejsca w wybranej przez siebie sekcji zajęć indywidualnych jest wypełnienie poniższego formularza:

KLIKNIJ, ABY WYPEŁNIĆ FORMULARZ