Sukcesy naszych podopiecznych w sezonie artystycznym 2021/2022:
Adela Pazio– II NAGRODA w V Integracyjnym Konkursie Piosenki „Tomaszowskie Lato”
Ula Dorosz – I MIEJSCE w VII Festiwalu Piosenki Niezlomnej i Niepodległej im. H. Rasiewicza „Kima”
Natalia Królik – III MIEJSCE w VII Festiwalu Piosenki Niezlomnej i Niepodległej im. H. Rasiewicza „Kima”
Wiktoria Kozioł – wyróżnienie w VII Festiwalu Piosenki Niezlomnej i Niepodległej im. H. Rasiewicza „Kima”
Łucja Kalinowska – II MIEJSCE w VII Festiwalu Piosenki Niezlomnej i Niepodległej im. H. Rasiewicza „Kima”
Anna Figat – II MIEJSCE w VII Festiwalu Piosenki Niezlomnej i Niepodległej im. H. Rasiewicza „Kima”
Teatr Muzyczny Scena gr. 3 za spektakl „Piórniczek” – NAGRODA GŁÓWNA w Warszawskim Festiwalu Teatralnym Młodych 2022
Anna Sękal – rola dubbingowa Emmy w serialu NETFLIX „Superpsiaki”
Nikola Kłosowska – rola dubbingowa Luny w serialu NETFLIX „Superpsiaki”
Zofia Natkańska – rola dubbingowa Tori w serialu NETFLIX „Superpsiaki”
Antonina Domagała – główna rola w musicalu „Alicja w Krainie Czarów” w Teatrze Roma
Teatr Muzyczny Scena, gr. 2 za spektakl „Kopciuszek” – I MIEJSCE w XX Festiwalu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej „Asteriada 2022”
Teatr Muzyczny Scena, gr. 3 za spektakl „Piórniczek” – III MIEJSCE w XX Festiwalu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej „Asteriada 2022”
Nikola Kłosowska – I MIEJSCE w XX Festiwalu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej „Asteriada 2022” (piosenka)
Laura Bajera – II MIEJSCE w XX Festiwalu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej „Asteriada 2022” (piosenka)
Natalia Królik – II NAGRODA w XX Festiwalu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej „Asteriada 2022” (piosenka)
Renata Struzik – nagroda za całokształt pracy artystyczno-pedagogicznej i sukcesy odnoszone ze swoimi podopiecznymi na przestrzeni 10 lat w Asteriadzie
Agata Struzik-Nawrocka – nagroda za całokształt pracy artystyczno-pedagogicznej i sukcesy odnoszone ze swoimi podopiecznymi na przestrzeni 10 lat w Asteriadzie
Michał Brzozowski – wyróżnienie w IV Warszawskim Festiwalu Wokalnym organizowanym przez SCEK Warszawa
Adela Pazio – uczestniczka II etapu 27. Konkursu Piosenki Wygraj Sukces
Kalina Rosik – II MIEJSCE w VI Przeglądzie Młodych Talentów „Artystyczna Wesoła 2022”
Nikola Kłosowska – II MIEJSCE w XVI Przeglądzie Twórczości Artystystycznej „Kulturomaniak 2022”
Helena Krysztofiak – II MIEJSCE w XVI Przeglądzie Twórczości Artystystycznej „Kulturomaniak 2022”
Natalia Królik – I MIEJSCE w XXV Konkursie Wokalnym „DEBIUTY 2022”
Natalia Królik – I MIEJSCE w VI Międzynarodowym Festiwalu Piosenki „World Song” w Sosnowcu
Natalia Królik – II MIEJSCE w 10. Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Aktorskiej, Filmowej i Musicalowej „Piosenka w Meloniku”
Natalia Królik – II MIEJSCE w XIV Ogólnopolskim Festiwalu Tańca i Piosenki w Chrzanowie
Łucja Kalinowska – I MIEJSCE podczas eliminacji do Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka”
Zofia Chmielewska – II MIEJSCE podczas eliminacji do Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka”
Lena Niewiadomska – II MIEJSCE podczas eliminacji do Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka”
Anna Figat – I MIEJSCE w III Mazowieckim Festiwalu Piosenki Znanej i Nieznanej
Ula Dorosz – II MIEJSCE w III Mazowieckim Festiwalu Piosenki Znanej i Nieznanej
Michał Brzozowski – wyróżnienie w III Mazowieckim Festiwalu Piosenki Znanej i Nieznanej
Zofia Wrzosek – II MIEJSCE w III Mazowieckim Festiwalu Piosenki Znanej i Nieznanej
Łucja Kalinowska – wyróżnienie w III Mazowieckim Festiwalu Piosenki Znanej i Nieznanej
Adela Pazio – I MIEJSCE w XVIII Konkursie Kolęd i Pastorałek w Otwocku
Wiktoria Kozioł – I MIEJSCE podczas Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki i Pieśni w Warszawie
Natalia Królik – II MIEJSCE podczas Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki i Pieśni w Warszawie
Łucja Kalinowska – I MIEJSCE w Konkursie Wokalnym „Raduj się świecie”
Laura Bajera – I MIEJSCE w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej w Krakowie
Michał Brzozowski – finalista Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej w Krakowie
Laura Bajera – III MIEJSCE w Przeglądzie Patriotycznym „Tu wszędzie jest moja ojczyzna”
Anna Figat – I MIEJSCE w Przeglądzie Patriotycznym „Tu wszędzie jest moja ojczyzna”
Nikola Kłosowska – II MIEJSCE w Przeglądzie Patriotycznym „Tu wszędzie jest moja ojczyzna”
Zofia Radzikowska – wyróżnienie w Przeglądzie Patriotycznym „Tu wszędzie jest moja ojczyzna”
Ula Dorosz – wyróżnienie w Przeglądzie Patriotycznym „Tu wszędzie jest moja ojczyzna”
Laura Bajera – udział w teledysku i nagraniu piosenki „sKraj”
Maja Kalinowska – III MIEJSCE w eliminacjach do VI Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej im. Henryka Rasiewicza
Laura Bajera – I MIEJSCE w eliminacjach do VI Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej im. Henryka Rasiewicza
Michał Brzozowski – I MIEJSCE w eliminacjach do VI Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej im. Henryka Rasiewicza
Adela Pazio – wyróżnienie w II etapie Ogólnopolskiego Konkursu „Wygraj Sukces”
Teatr Muzyczny Scena, gr. 3 za spektakl „Piórniczek” – nominacja do 42. Ogólnopolskiego Festiwalu Teatru Młodych „DZIATWA” 2021
Zofia Wrzosek – II MIEJSCE w III Festiwalu Poezji Śpiewanej w Warszawie
Ula Dorosz – I MIEJSCE w III Festiwalu Poezji Śpiewanej w Warszawie
Michał Brzozowski – III MIEJSCE w III Festiwalu Poezji Śpiewanej w Warszawie
Natalia Królik – I MIEJSCE w III Festiwalu Poezji Śpiewanej w Warszawie
Dawid Dąbrowski – INDEKS – Wydział aktorski Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi
Wiktoria Kozioł – NOMINACJA do Konkursu Piosenki podczas VII Festiwalu CZ-PL im. P. Królikowskiego w Kudowie Zdroju
Natalia Królik – II MIEJSCE w Ogólnopolskim Konkursie Piosenek Krzysztofa Krawczyka „Znalazłem Ciebie na Ursynowie”
Sukcesy naszych podopiecznych w sezonie artystycznym 2020/2021:
Joanna Polkowska – indeks Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi – wydział musicalu
Teatr Mała Scena, spektakl „Filiżanka” – nominacja do 15. Spotkania Mistrzów Teatrów
Anna Figat – II MIEJSCE podczas IX Konkursu Recytatorskiego “Kocham poezję…”
Michał Brzozowski – III MIEJSCE podczas Mazowieckiego Konkursu Piosenki Znanej i Nieznanej „Struna 2021”
Iga Prokop – finalistka II Mazowieckiego Festiwalu Piosenki Znanej i Nieznanej „Struna 2021”
Adela Pazio – finalistka II Mazowieckiego Festiwalu Piosenki Znanej i Nieznanej „Struna 2021”
Laura Bajera – finalistka II Mazowieckiego Festiwalu Piosenki Znanej i Nieznanej „Struna 2021”
Maja Kalinowska – finalistka II Mazowieckiego Festiwalu Piosenki Znanej i Nieznanej „Struna 2021”
Mojra Izak – finalistka II Mazowieckiego Festiwalu Piosenki Znanej i Nieznanej „Struna 2021”
Anna Figat – finalistka II Mazowieckiego Festiwalu Piosenki Znanej i Nieznanej „Struna 2021”
Nikola Kłosowska – finalistka II Mazowieckiego Festiwalu Piosenki Znanej i Nieznanej „Struna 2021”
Zofia Wrzosek – finalistka II Mazowieckiego Festiwalu Piosenki Znanej i Nieznanej „Struna 2021”
Natalia Królik – finalistka II Mazowieckiego Festiwalu Piosenki Znanej i Nieznanej „Struna 2021”
Wiktoria Kozioł – finalistka II Mazowieckiego Festiwalu Piosenki Znanej i Nieznanej „Struna 2021”
Zofia Wrzosek – I MIEJSCE w V Przeglądzie Młodych Talentów „Artystyczna Wesoła” 2020
Iga Prokop – wyróżnienie podczas III Ogólnopolskiego Konkursu Kolęd i Pastorałek GLORIA w Kielcach
Adela Pazio – wyróżnienie podczas III Ogólnopolskiego Konkursu Kolęd i Pastorałek GLORIA w Kielcach
Kacper Szmelkowski – INDEKS do Buckinghamshire New Univeristy na kierunku Acting (Film, Tv & Stage) w Londynie
Ula Dorosz – II MIEJSCE podczas Mazowieckiego Przeglądu Artystycznych Inspiracji Twórczością Agnieszki Osieckiej
Natalia Królik – GRAND PRIX podczas Mazowieckiego Przeglądu Artystycznych Inspiracji Twórczością Agnieszki Osieckiej
Julia Kozioł – INDEKS do Drama na De Montfort University w Anglii
Laura Bajera – I MIEJSCE w XIII Przeglądzie Patriotycznym „Tu wszędzie jest moja Ojczyzna”
Adela Pazio – II MIEJSCE w XIII Przeglądzie Patriotycznym „Tu wszędzie jest moja Ojczyzna”
Mojra Izak – III MIEJSCE w XIII Przeglądzie Patriotycznym „Tu wszędzie jest moja Ojczyzna”
Bogumiła Bloch – I MIEJSCEw XIII Przeglądzie Patriotycznym „Tu wszędzie jest moja Ojczyzna”
Ula Dorosz – I MIEJSCE w XIII Przeglądzie Patriotycznym „Tu wszędzie jest moja Ojczyzna”
Ula Dorosz – NAGRODA SPECJALNA za najlepsze wykonanie piosenki legionowejw XIII Przeglądzie Patriotycznym „Tu wszędzie jest moja Ojczyzna”
Wiktoria Kozioł – III MIEJSCE w XIII Przeglądzie Patriotycznym „Tu wszędzie jest moja Ojczyzna”
Adela Pazio – III MIEJSCE na XIII Miedzywojewódzkim Festiwalu Piosenki i Pieśni Patriotycznej
Maja Kalinowska – III MIEJSCE podczas XIV Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Artystycznej „Kulturomaniak 2020”
Zofia Wrzosek – I MIEJSCE podczas XIV Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Artystycznej „Kulturomaniak 2020”
Michał Brzozowski – I MIEJSCE podczas XIV Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Artystycznej „Kulturomaniak 2020”
Wiktoria Kozioł – II MIEJSCE podczas XIV Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Artystycznej „Kulturomaniak 2020”
Kacper Szmelkowski – II MIEJSCE podczas XIV Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Artystycznej „Kulturomaniak 2020”
Ula Dorosz – III MIEJSCE podczas XIV Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Artystycznej „Kulturomaniak 2020”
Teatr Mała Scena, spektakl „Filiżanka” – III MIEJSCE na Ogólnopolskim Festiwalu Teatru Młodych DZIATWA 2020
Natalia Królik – III MIEJSCE podczas V Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Tańca w Suwałkach
Nikola Kłosowska – finalistka XIV Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Artystycznej „Kulturomaniak 2020”
Hanna Preibisz – finalistka XIV Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Artystycznej „Kulturomaniak 2020”
Kuba Dmochowski – INDEKS Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie
Sukcesy naszych podopiecznych w sezonie artystycznym 2019/2020:
Anna Sękal – udział w koncercie „Pod dobrym drzewem”, reż. Andrzej Głowacki Scena Letnia Teatru Żydowskiego
Ula Dorosz – singiel i teledysk „Wystarczy”
Teatr Mała Scena, spektakl „Filiżanka” – I MIEJSCE podczas XIX Mazowiecki Festiwal Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej „Asteriada”
Natalia Cymerska – singiel „Last Love” nagrany z Mikołajem Twardowskim i wytwórnią Music Store
Natalia Królik – II NAGRODA podczas Konkursu Wokalnego Online „Czas na piosenkę”
Maja Kalinowska – I NAGRODA w I Mazowieckim Festiwalu Piosenki Znanej i Nieznanej „Struna 2019”
Lena Kulczycka – III NAGRODA w I Mazowieckim Festiwalu Piosenki Znanej i Nieznanej „Struna 2019”
Laura Bajera – WYRÓŻNIENIE w I Mazowieckim Festiwalu Piosenki Znanej i Nieznanej „Struna 2019”
Nikola Kłosowska – II NAGRODA w I Mazowieckim Festiwalu Piosenki Znanej i Nieznanej „Struna 2019”
Zofia Wrzosek – WYRÓŻNIENIE w I Mazowieckim Festiwalu Piosenki Znanej i Nieznanej „Struna 2019”
Nikola Woźnica – I MIEJSCE w I Mazowieckim Festiwalu Piosenki Znanej i Nieznanej „Struna 2019”
Natalia Królik – WYRÓŻNIENIE w I Mazowieckim Festiwalu Piosenki Znanej i Nieznanej „Struna 2019”
Kacper Szmelkowski – I MIEJSCE w I Mazowieckim Festiwalu Piosenki Znanej i Nieznanej „Struna 2019”
Ula Dorosz – III MIEJSCE w I Mazowieckim Festiwalu Piosenki Znanej i Nieznanej „Struna 2019”
Ula Dorosz – WYRÓŻNIENIE w I Mazowieckim Festiwalu Piosenki Znanej i Nieznanej „Struna 2019”
Ula Dorosz – nagranie wokali do podręcznika „Klucz do muzyki”
Joanna Polkowska – nagranie wokali do podręcznika „Klucz do muzyki”
Zuzanna Lietz – nagranie wokali do podręcznika „Klucz do muzyki”
Monika Cichocka – nagranie wokali do podręcznika „Klucz do muzyki”
Teatr Mała Scena za spektakl „Filiżanka” – II NAGRODA w Konkursie Teatrów Amatorskich „Melpomena”
Nikola Kłosowska – NAGRODA AKTORSKA za spektakl „Filiżanka” w Konkursie Teatrów Amatorskich „Melpomena”
Anna Sękal – NAGRODA AKTORSKA za spektakl „Filiżanka” w Konkursie Teatrów Amatorskich „Melpomena”
Renata Struzik – NAGRODA ZA SCENARIUSZ za spektakl „Filiżanka”w Konkursie Teatrów Amatorskich „Melpomena”
Agata Struzik-Nawrocka – NAGRODA ZA SCENARIUSZ za spektakl „Filiżanka”w Konkursie Teatrów Amatorskich „Melpomena”
Wiktoria Kozioł – I MIEJSCE podczas VII Przeglądu Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej „Jak długo w sercach naszych”
Kacper Szmelkowski – II MIEJSCE podczas VII Przeglądu Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej „Jak długo w sercach naszych”
Zofia Radzikowska – III MIEJSCE w II Festiwalu Poezji Śpiewanej
Kacper Szmelkowski – I MIEJSCE w II Festiwalu Poezji Śpiewanej
Ula Dorosz – II MIEJSCE w II Festiwalu Poezji Śpiewanej
Michał Brzozowski – III MIEJSCE w II Festiwalu Poezji Śpiewanej
Nikola Kłosowska – rola dubbingowa CJ w filmie „Był sobie pies”
Aleksandra Kępińska – I MIEJSCE w Konkursie Piosenki „Jesienne nutki”
Kacper Szmelkowski – I MIEJSCE w Konkursie Piosenki Patriotycznej „ŚPIEWAM DLA POLSKI” w Grudziądzu
Nikola Kłosowska – FINALISTKA II Przeglądu Poezji Śpiewanej „Droga do krainy Łagodności”
Małgorzata Brzozowska – FINALISTKA II Przeglądu Poezji Śpiewanej „Droga do krainy Łagodności”
Monika Cichocka – GRAND PRIX XII. Przeglądu Artystycznego Inspiracji Twórczością Agnieszki Osieckiej w Warszawie
Ula Dorosz – I MIEJSCE XII. Przeglądu Artystycznego Inspiracji Twórczością Agnieszki Osieckiej w Warszawie
Joanna Polkowska – WYRÓŻNIENIE XII. Przeglądu Artystycznego Inspiracji Twórczością Agnieszki Osieckiej w Warszawie
Maja Kalinowska – WYRÓŻNIENIE podczas Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki dla Dzieci i Młodzieży „Debiut 2019”
Ula Dorosz – WYRÓŻNIENIE podczas Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki dla Dzieci i Młodzieży „Debiut 2019”
Ula Dorosz – II NAGRODA podczas Przeglądu Patriotycznego w Mrozach
Maja Kalinowska – III NAGRODA podczas Przeglądu Patriotycznego w Mrozach