Chcesz nauczyć się śpiewać od podstaw lub rozwinąć swoją technikę wokalną? Idealnie trafiłeś!

Zajęcia wokalne proponowane przez nas to indywidualne lekcje śpiewu z wykwalifikowanymi instruktorami. Na zajęciach pracujemy nad emisją głosu, dykcją, interpretacją piosenki. Przygotowujemy się do festiwali, konkursów i koncertów, które są równie ważnym elementem procesu kształcenia.

Nie musisz umieć śpiewać. Jesteśmy tu od tego, żeby Cię nauczyć! 

Zapisy na nowy sezon 2023/2024 już uruchomione! 🙂

*AKTUALIZACJA: Obecnie przyjmujemy zapisy na poranne godziny lekcji (od 9:30) lub na listę rezerwową popołudniowych godzin.

Jak często odbywają się zajęcia?

Zajęcia odbywają się 1x w tygodniu.

Dla osób w jakim wieku są zajęcia?

Zapraszamy dzieci od 6 roku życia, młodzież oraz dorosłych.

W jakie dni odbywają się zajęcia?

Wokalne zajęcia indywidualne prowadzimy od poniedziałku do soboty w godzinach 9:30-20:00. Dopasujemy odpowiednią godzinę do Twojego grafiku! 🙂

Czy muszę decydować się na cały rok zajęć?

Absolutnie nie! Zrezygnować z zajęć możesz w każdej chwili. Nie zobowiązują Cię z nami żadne niekorzystne umowy.

Jak wyglądają zajęcia?

Lekcje dopasowane są do charakteru i indywidualnych potrzeb każdego z uczniów. Standardowym planem lekcji jest jednak: rośpiewka i ćwiczenia emisyjne oraz praca nad wybranymi piosenkami. Nie musisz się stresować, że czegoś nie umiesz. Jesteśmy tu od tego, żeby Ci pomóc! 🙂

Agata Struzik-Nawrocka

Agata Struzik-Nawrocka

kierownik sekcji wokalnej, instruktor

Wokalistka, skrzypaczka, trener wokalny oraz konsultant kryzysowy. Absolwentka studiów magisterskich Uniwersytetu Muzycznego F. Chopina w Warszawie na wydziale instrumentalnym. Ukończyła również Szkołę Piosenki Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego w Warszawie, Międzywydziałowe Studium Pedagogiczne na Uniwersytecie Muzycznym oraz Instytut Pozytywnej Terapii Kryzysu. Jako trener wokalny pracuje od 12 lat. Obecnie studentka podyplomowych studiów psychologicznych – psychologia dzieci i młodzieży. Jako chórzystka i skrzypaczka współpracowała z artystami takimi jak: Halina Mlynkova, Magdalena Tul, Monika Urlik, Maleo Reggae Rockers, Tomasz Szymuś Orchestra, Marika, Kasia Moś, Natalia Kukulska. W pracy z dziećmi i młodzieżą ceni sobie indywidualne dopasowanie metod nauczania. Wielka pasjonatka pracy pedagogicznej. Jej podopieczni zdobywają nagrody na ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach piosenki. Jest autorką scenariuszy spektakli „Filiżanka” i „Piórniczek” oraz reżyserką widowisk muzycznych, m.in. tj. „Zupełnie inne historie”, „Za wolność, za pokój”. Prywatnie Mama 4-letniego Zbyszka oraz założycielka „Matkowiska”.

Katarzyna Rychlik

Katarzyna Rychlik

instruktor

Agata Grześkiewicz

Agata Grześkiewicz

instruktor

Wokalistka, absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Brodnicy, w klasie fortepianu.
Uczestniczka takich programów telewizyjnych jak „Szansa na Sukces”, czy „Bitwa na głosy”.
Laureatka wielu festiwali i przeglądów piosenki literackiej, m.in.: Nagroda Główna Prezydenta Miasta Torunia im. Krzysztofa-Komedy Trzcińskiego V Festiwalu Piosenki i Ballady Filmowej w Toruniu, II miejsce na 50. Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie, Grand Prix XII Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Aktorskiej „Reflektor” w Koszalinie, Wyróżnienie w Finale XV edycji Konkursu „Pamiętajmy o Osieckiej” w Warszawie. Na stałe współpracuje z Teatrem Piosenki, założonym przez nieżyjącego już Romana Kołakowskiego („Opera matematyczna”, „Imiona wolności”, „Na rogu świata i nie skończoności”, „Sztandary niepodległości”, „Promieniowanie Ojcostwa”, „Piosenki ze starej pasieki – Jan Krzysztof Kelus” i inne spektakle, koncerty i projekty telewizyjne).
Jako solistka ma także na koncie współpracę z Bogusławem Sobczukiem („W czasie tej jednej
piosenki” wystawiane w trakcie 47. Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie, czy „Piosenka
Aktorska … i inne demony” zagrane podczas 35. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu).
Współpracowała także z Jerzym Satanowskim i Janem Poprawą. Jako wokalistka współpracowała także z Zamojską Orkiestrą Symfoniczną im. Karola Namysłowskiego.
Wraz z pianistą i kompozytorem, Michałem K. Zawadzkim stworzyła kilka recitali: autorski „Pejzaże moje”, „Sama sobie napiszę tę rolę” czy „Na chwilę przed odlotem”, zaś współpraca z
klawesynistą, pianistą i kompozytorem – Stanisławem Łopuszyńskim – zaowocowała programem „Te kartki były kiedyś białe…”.
Ukończyła Dietetykę i Prawo Kanoniczne na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.

Ula Dorosz

Ula Dorosz

instruktor

Ula Dorosz, utalentowana wokalistka, z ponad 11 letnim doświadczeniem scenicznym. Swoją wytężoną pracą i rozwijaniem swojej pasji udowodniła, że każde marzenie może się spełnić.  Pierwsze kroki w świat muzyki uczyniła z Centrum Artystycznym Scena , gdzie ukończyła klasę śpiewu Agaty Struzik-Nawrockiej. Jest też absolwentką I stopnia Szkoły Muzycznej im. I.J. Paderewskiego w Sulejówku. Dodatkowo swój warsztat sceniczny doskonaliła w Szkole aktorskiej im Haliny i Jana Machulskich w Warszawie. W wieku 11 lat Ula została jedną z finalistek Polskich preselekcji do Eurowizji Junior (2016r). Występowała na scenie razem z  Natalią Szroeder, Zespołem Enej,  czy Anią Wyszkoni.  W jej dotychczasowym życiorysie znajdziemy informacje o udziale w Narodowym Czytaniu dzieła Stanisława Wyspiańskiego „Wesele”, w którym u boku wielu znanych aktorów teatralnych i filmowych wcieliła się w rolę „Isi”.  Dwukrotnie powierzono Uli  współprowadzenie programu telewizyjnego „Kolędowanie z Fundacją Polsat”. Występowała na deskach teatrów, między innymi Teatru Polskiego, otwierając galę finałową Festiwalu Teatrów Młodzieżowych. Jest laureatką ponad stu festiwali wokalnych. Zdobywała nagrody na festiwalach o randze ogólnopolskiej jak i międzynarodowej. Między innymi  jest trzykrotną laureatką oraz zdobywczynią nagrody Grand Prix festiwalu „Taką Nas ścieżką poprowadź” piosenek Agnieszki Osieckiej w Warszawie. Zdobyła I miejsce w V Ogólnopolskim Festiwalu piosenki Polskiej i Zagranicznej „Firoliza” 2022 oraz jest zdobywczynią nagrody Grand Prix.  Ogólnopolskiego festiwalu Piosenki „ O złotą nutkę.

Ula z zamiłowaniem rozwija swoją pasję muzyczną,  współtworząc i wydając piosenki, które możecie znaleźć s sieciach streamingowych.

 

Dlaczego polecamy lekcje śpiewu?

Wszechstronnie rozwijają

Lekcje śpiewu to nie tylko nauka piosenek. To praca całego ciała. Dzięki nauce śpiewu polepszysz swoją dykcję, postawę ciała, pracę oddechu. Rozluźnisz się, a Twój głos nabierze pełnego brzmienia! Dodatkowo poznasz literaturę polskiej piosenki, rozwiniesz się rytmicznie i muzycznie.

Otwierają

Indywidualne lekcje śpiewu to idealna okazja, aby popracować nad pewnością siebie. Praca pod okiem wykwalifikowanych instruktorów i przygotowywanie się do występów pomaga otworzyć się i wyzwolić emocje.

Pobudzają kreatywność

Bardzo ważnym elementem pracy wokalnej jest pobudzanie kreatywności. Interpretacja piosenki, nauka piosenek aktorskich, elementarne zadania improwizacji pozwalają uzyskać zamierzony cel.

Pozwalają spełnić marzenia o występach na scenie oraz pracy przed mikrofonem studyjnym

Lekcje śpiewu to nie tylko śpiewanie w zamkniętej sali sam na sam z instruktorem. To proces, którego efekty każdy uczestnik ma szansę zaprezentować na scenie podczas koncertów, widowisk lub festiwali piosenki. Uczestnicy zajęć mają również okazję pracy przed mikrofonem studyjnym.

Opinie o zajęciach wokalnych

„Scena to najlepsze miejsce. Chodzę tam około 10 lat na wokal i jestem zachwycona. Śpiewam u Pani Agaty Struzik- Nawrockiej i gdybym miała polecać komukolwiek miejsce i osobę, u której miałby zaczynać to polecam scenę i Panią Agatke! Zajęcia prowadzone są w super atmosferze, jest dużo wsparcia i zajęcia są prowadzone bardzo rzetelnie. Efekty pracy z Panią Agatą były widoczne z każdym tygodniem. Organizowane jest wiele koncertów, a sami wokaliści jeżdżą na wiele festiwali. Na fb sceny można zobaczyć jak wiele podopiecznych Agaty wraca z mnóstwem nagród z festiwali i konkursów wiec polecam bardzooo bo warto ☺️

Ula, lat 18

uczennica sekcji piosenki

„Od lat mam ogromną przyjemność pracować nad wokalem w CA Scena. Pani Agata Struzik – Nawrocka, która wzięła mnie pod swoje skrzydła, bardzo świadomie prowadzi mój głos, łącząc fachowość z luzem – co tworzy wyjątkową atmosferę pracy. Regularnie wychodzę z zajęć z dawką wartościowej wiedzy. Czuję, że przepiękna, cenna muzyka, w której świecie Scena mnie wychowała, wpłynęła nie tylko na śpiew, ale na to jaki jestem na co dzień.”

Michał, lat 17

uczeń sekcji piosenki

„Jestem wieloletnią uczennicą zajęć wokalnych w Scenie i zdecydowanie był to totalny strzał w dziesiątkę! Nie mogłam trafić lepiej. Rodzinna atmosfera, a podejście instruktorów do uczniów bardzo profesjonalne i troskliwe. Z miesiąca na miesiąc widzę kolejne pozytywne zmiany w moim głosie. Coś niesamowitego! ❤️

Wiktoria, lat 19

uczennica sekcji piosenki

„Lekcje śpiewu z panią Agatą to czas, którego moja córka oczekuje z radością. To właściwie nie lekcja a spotkanie, słowo „lekcja” za bardzo kojarzy mi się z autorytarnym nauczaniem. A zajęcia z panią Agatą to właśnie spotkanie, rozmowa, wsłuchanie się w potrzeby ucznia, a praca wychodzi naturalnie w przyjaznej atmosferze pomiędzy tym wszystkim. Moja córka rozwija swoje umiejętności wokalne przy okazji wzmacniając poczucie własnej wartości, samoświadomości, świadomości swojego ciała. Z przyjemnością obserwuję jej rozwój i obie nie możemy doczekać się kolejnego roku pod opiekuńczymi skrzydłami pani Agaty. Oto kilka słów od mojej córki: Na zajęciach jest bardzo przyjemna atmosfera, pani Agatka bardzo pomogła mi się rozwinąć w kwestii śpiewania. Z przyjemnością będę kontynuować naszą współpracę.”

Pani Ewa

Mama Ani, uczennicy sekcji piosenki

Posłuchaj naszych wokalistów!