Dzieci w wieku 4-5 lat.

Zajęcia umuzykalniające z elementami teatru.

Zajęcia Umuzykalniające z Elementami Teatru dla młodych artystów w wieku 4-5 lat to idealna propozycja dla najmłodszych dzieci lubiących śpiew, taniec, teatr i występowanie na scenie. To zajęcia uwrażliwiające i  umuzykalniające. Zajęcia poruszają zagadnienia teatru, śpiewu i tańca. To czas pełen uważności na potrzeby każdego dziecka. To okazja do otwarcia i ośmielenia się przed grupą rówieśników. 

Jak mogę zapisać się na zajęcia?

Kliknij w przycisk powyżej „CHCĘ SIĘ ZAPISAĆ!”, aby zapisać się na zajęcia Teatru Muzycznego Scena gr. 0. Zostaniesz przekierowany do platformy „Strefa Zajęć”, gdzie bezpośrednio możesz zapisać się na zajęcia. Na platformie „Strefa Zajęć” tworzysz swoje unikalne konto użytkownika, z którego możesz zarządzać zajęciami, opłacać je i kontrolować harmonogram. 

Czy muszę decydować się na cały rok zajęć?

Absolutnie nie! Zrezygnować z zajęć możesz w każdej chwili. Nie zobowiązują Cię z nami żadne niekorzystne umowy. 

Jak wyglądają zajęcia?

Zajęcia teatralne dla dzieci to fantastyczna forma wszechstronnego rozwoju. Dzieci pod okiem instruktora pracują nad spektaklem muzycznym. Uczą się elementarnych zadań aktorskich, uczą się śpiewać, tańczyć, umuzykalniają się. Praca w kameralnej grupie pozwala im się otworzyć i ośmielić. To idealna propozycja na początek przygody z muzyką i teatrem.

Renata Struzik

Renata Struzik

instruktor i reżyser Teatru Muzycznego Scena gr. 0

Absolwentka Akademii Muzycznej F. Chopina w Warszawie na wydziale Edukacji Muzycznej oraz Akademii Sztuk Teatralnych im. S. Wyspiańskiego w Krakowie (filia we Wrocławiu) na wydziale Reżyserii Teatrów Dzieci i Młodzieży. Pedagog, reżyser, instruktor teatralny, nauczyciel muzyki, scenarzysta. Posiada ponad 30 letnie doświadczenie w pracy artystycznej z dziećmi i młodzieżą. Jej podopieczni osiągają najwyższe nagrody na ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach teatralnych i muzycznych. W pracy stawia na indywidualne podejście do każdego dziecka oraz dobrą atmosferę podczas zajęć. W czasie wolnym poświęca się pasji fotograficznej. Prywatnie Mama i Babcia. 

Dlaczego polecamy teatr dla dzieci w wieku 3-5 lat?

Wszechstronnie rozwija

Zajęcia teatralne to nie tylko nauka ról w spektaklu. To wszechstronny rozwój dziecka. Dzięki zajęciom teatralnym w Scenie, maluch rozwinie się w muzycznie, rytmicznie i teatralnie. Będzie uczył się piosenek, tańca, tekstów. Polepszy swoją dykcję i pracę z oddechem.

Otwiera i ośmiela

Zajęcia teatralne to idealna okazja, aby popracować nad pewnością siebie i otwartością. Praca pod okiem wykwalifikowanego instruktora-pedagoga i przygotowywanie się do występów pomaga otworzyć się dzieciom w bezpiecznej przestrzeni i miłej atmosferze.

Pobudza kreatywność

Bardzo ważnym elementem pracy teatralnej jest pobudzanie kreatywności u każdego dziecka.

Uwrażliwia

Obcowanie z dźwiękami, literaturą dziecięcą, piosenkami to ważny element uwrażliwiania dziecka na sztukę od najmłodszych lat. Dla nas ważne są wartości i proponowanie dziecku wartościowych treści.

Posłuchaj naszych najmłodszych aktorów!