Jedyne takie miejsce

Centrum Artystyczne Scena, to rodzinna, kameralna firma, w której nadrzędnym celem jest indywidualne podejście do każdego dziecka. To instytucja kulturalna, która powstała z miłości do sztuki oraz pedagogicznej pasji. Naszym głównym założeniem jest wszechstronny, artystyczny rozwój dzieci i młodzieży – teatr, śpiew, taniec, gra na instrumentach. Na co dzień pracujemy z wykwalifikonawanymi instruktorami, artystami scen polskich, którzy przekazują całą swoją wiedzę naszym podopiecznym. Oprócz zajęć prowadzonych na co dzień w Sulejówku, wystawiamy widowiska słowno-muzyczne, spektakle, koncerty i pokazy. Dwa razy do roku organizujemy również wyjazdy artystyczne: zimą – Ekologiczne Zimowisko Artystyczne w Korycinach oraz latem – Kolonie Artystyczne nad polskim morzem. Nasi uczniowie biorą udział w ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach, zdobywając liczne nagrody, z powodzeniem biorą udział w programach telewizyjnych oraz stają na scenie zawodowych teatrów. 
Jesteśmy pasjonatami naszej pracy, jesteśmy jej absolutnymi miłośnikami – chcesz być częścią Sceny? Dołącz do nas już dziś!

Umiemy to robić!

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z dziećmi i młodzieżą wypracowaliśmy własną metodę kształcenia artystycznego. Przez 10 lat istnienia Sceny zagraliśmy kilkaset spektakli i koncertów. Tworzymy autorskie piosenki, scenariusze, widowiska i spektakle. Nasi uczestnicy biorą udział w konkursach, festiwalach oraz programach telewizyjnych. Występują na deskach zawodowych teatrów i z powodzeniem zdają egzamuny do wyższych szkół artystycznych w całej Europie!